Hliníkové okná Star

Hliníkový systém Star najvyššieho štandardu je určený v prvom rade pre pasívne domy a tiež pre rôzne druhy novostavieb.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Systém Star ma výborné tepelnoizolačné vlastnosti vďaka prerušenému tepelnému mostu o šírke 45 mm, dvom druhom vypenenia izolačnou penou v oblasti pod izolačným sklom a v oblasti tepelného mostu a zaskleniu izolačným trojsklom. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel sa postarajú nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie. Star je tou najlepšou voľbou nielen pre pasívne a nízkoenergetické ale aj pre štandardné rodinné domy.

TELEPNÁ IZOLÁCIA

0,92 W/m2K
Prestupnosť tepla oknom (Ug = 0,6 TGI)

45 – Šírka prerušenia tepelného mostu (mm)

Vypenenie izolačnou penou

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Komfort a spoľahlivosť ovládania Vášho okna zabezpečuje kvalitné kovanie GU-Unijet CC. Ľahký chod kovania je zabezpečený pomocou inteligentných automatických čapov. Pre zvýšenie bezpečnosti je možné použiť  rôzne typy uzatváracích protikusov a bezpečnostné hríbové čapy. Taktiež je možné okná doplniť  o bezpečnostné sklá.

DIZAJN

Dizajn profilových systémov Star je jednoduchý, moderný a hlavne všetky profilové rady majú rovnaký tvar rámu a krídla. To umožňuje ich navzájom kombinovať bez toho, aby bol na prvý pohľad viditeľný nejaký rozdiel.

Široká farebná škála vzorkovníka RAL a 40 dekorov laminačných fólií dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

ŠTRUKTÚROVANÉ FARBY RAL

Pre náročných zákazníkov, ktorí si potrpia na každý estetický detail, ponúkame jedinečný druh povrchovej úpravy – špeciálne štruktúrované odtiene RAL vhodné pre všetky druhy hliníkových profilov.

ELEGANTNÉ SKRYTÉ KOVANIE

Dizajnovo dokonalé skryté kovanie Maco MultiPower je absolutne najvyšší level moderného dizajnu okien. Postará sa o čistý a elegantný dizajn, pri ktorom z interiérovej strany nie sú viditeľné žiadne závesy (pánty).

DOKONALÝ ROHOVÝ SPOJ

Presná výroba hliníkových profilov a kvalitná technológia ich spracovania umožňujú prostredníctvom lepených spojov poistených rohovníkmi vytvoriť pevné ale hlavne esteticky veľmi dokonalé konštrukčné spojenia.

STAVEBNÉ ROZMERY

Moderná architektúra kladie čoraz vyššie nároky na veľkosť presklenia. Samotná hliníková konštrukcia umožňuje vyrobiť aj tieto typy okien. Systém je stabilný aj pri použití ťažkého izolačného trojskla. Vďaka takýmto riešeniam je možné dopriať Vám tak viac slnka a pohody vo Vašom dome.

Stavebná hĺbka 90 mm (A)

Pohľadová výška rámu 65 mm (B)

Pohľadová výška krídla 52,5 mm (C)