Plastové okná Superial

Vhodné riešenie pre výstavby a rekonštrukcie stavieb bytových domov a administratívnych budov, kde súčasné stavebné riešenie nevyžaduje tie najvyššie tepelnoizolačné štandardy.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Systém Superial má výborné tepelnoizolačné vlastnosti  vďaka prerušenému tepelnému mostu o šírke 34 mm, vypenením izolačnou penou v oblasti pod izolačným sklom a zaskleniu izolačným trojsklom. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel sa postarajú nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie.

TELEPNÁ IZOLÁCIA

od 1,0 W/m2K
Prestupnosť tepla oknom (Ug = 0,6 TGI)

34 Šírka prerušenia tepelného mostu (mm)

Vypenenie izolačnou penou

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Komfort a spoľahlivosť ovládania Vášho okna zabezpečuje kvalitné kovanie GU-Unijet CC. Ľahký chod kovania je zabezpečený pomocou inteligentných automatických čapov. Pre zvýšenie bezpečnosti je možné použiť  rôzne typy uzatváracích protikusov a bezpečnostné hríbové čapy. Taktiež je možné okná doplniť  o bezpečnostné sklá.

DIZAJN

Dizajn profilových systémov Star je jednoduchý, moderný a hlavne všetky profilové rady majú rovnaký tvar rámu a krídla. To umožňuje ich navzájom kombinovať bez toho, aby bol na prvý pohľad viditeľný nejaký rozdiel.

Široká farebná škála vzorkovníka RAL a 40 dekorov laminačných fólií dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

ŠTRUKTÚROVANÉ FARBY RAL

Pre náročných zákazníkov, ktorí si potrpia na každý estetický detail, ponúkame jedinečný druh povrchovej úpravy – špeciálne štruktúrované odtiene RAL vhodné pre všetky druhy hliníkových profilov.

ELEGANTNÉ SKRYTÉ KOVANIE

Dizajnovo dokonalé skryté kovanie Maco MultiPower je absolutne najvyšší level moderného dizajnu okien. Postará sa o čistý a elegantný dizajn, pri ktorom z interiérovej strany nie sú viditeľné žiadne závesy (pánty).

DOKONALÝ ROHOVÝ SPOJ

Presná výroba hliníkových profilov a kvalitná technológia ich spracovania umožňujú prostredníctvom lepených spojov poistených rohovníkmi vytvoriť pevné ale hlavne esteticky veľmi dokonalé konštrukčné spojenia.

STAVEBNÉ ROZMERY

Moderná architektúra kladie čoraz vyššie nároky na veľkosť presklenia. Samotná hliníková konštrukcia umožňuje vyrobiť aj tieto typy okien. Systém je stabilný aj pri použití ťažkého izolačného trojskla. Vďaka takýmto riešeniam je možné dopriať Vám tak viac slnka a pohody vo Vašom dome.

Stavebná hĺbka 75 mm (A)

Pohľadová výška rámu 65 mm (B)

Pohľadová výška krídla 58,1 mm (C)