Plastové okná Eforte

Vďaka svojim tepelno-izolačným vlastnostiam a konštrukcii je Eforte ideálnou voľbou pre pasívne ale aj štandardné rodinné domy.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Každé okno Eforte je konštruované tak, aby spĺňalo tie najvyššie nároky na tepelnú izoláciu domu. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel sa postará nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie. Eforte je tou najlepšou voľbou nielen pre pasívne ale aj pre štandardné rodinné domy.

TELEPNÁ IZOLÁCIA

0,73 W/m2K
Prestupnosť tepla oknom (Ug = 0,5 TGI)

3 Celoobvodové tesnenia

6 Komorový profilový systém

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Komfort a spoľahlivosť ovládania Vášho okna zabezpečuje kvalitné kovanie Maco MultiMatic. Pre zvýšenie bezpečnosti okna je už v základnej zostave zahrnutý  jeden bezpečnostný uzáver. V prípade, ak máte požiadavku na zvýšenie bezpečnosti, potom je možné kovanie doplniť o ďalšie bezpečnostné uzávery v závislosti od úrovne bezpečnosti a rozmerov okna. Taktiež je možné okná doplniť  o bezpečnostné sklá s možnosťou ich vlepenia do krídla, čo je jednou z podmienok pre výrobu okien v bezpečnostnej triede RC2.

DIZAJN

Dizajn profilových systémov Inoutic je jednoduchý, moderný a hlavne všetky profilové rady majú rovnaký tvar rámu a krídla. To umožňuje ich navzájom kombinovať bez toho, aby bol na prvý pohľad viditeľný nejaký rozdiel. Široká škála 40 dekorov laminačných fólií Vám dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

Zákazníkom, ktorí si potrpia na ešte exkluzívnejší dizajn ponúkame rôzne vychytávky ako jedinečné sivé jadro Titanium Plus, hliníkové opláštenie AluClip alebo skryté kovanie Maco MultiPower. Zvary na všetkých farebných oknách začisťujeme technológiou vCut, čo je absolútne najkrajší detail na trhu, ktorý ponúkajú dnešné technológie.

JADRO TITANIUM PLUS

Pre potešenie architektov a náročných zákazníkov sme všetky sivé dekory v ponuke obohatili o inovatívne jadro Titanium Plus, ktoré ešte viac umocňuje dokonalosť okien s povrchovou úpravou exkluzívnymi dekormi.

HLINÍKOVÉ OPLÁŠTENIE ALUCLIP

Hliníkové opláštenie AluClip spája dizajn hliníkových okien s vynikajúcimi vlastnosťami plastových. Pri výbere povrchovej úpravy si môžete rovnako ako u hliníkových okien vybrať z množstva farebných odtieňov palety RAL.

ELEGANTNÉ SKRYTÉ KOVANIE

Dizajnovo dokonalé skryté kovanie Maco MultiPower je absolutne najvyšší level moderného dizajnu okien. Postará sa o čistý a elegantný dizajn, pri ktorom z interiérovej strany nie sú viditeľné žiadne závesy (pánty).

STAVEBNÉ ROZMERY

Moderná architektúra kladie čoraz vyššie nároky na veľkosť presklenia inovatívna konštrukcia Eforte umožňuje vyrobiť aj tieto typy okien. Vďaka stavebnej hĺbke 84 mm je systém veľmi stabilný aj pri použití ťažkého izolačného trojskla. Navyše so statickou podporou skla zaskleného lepením sme schopní vyrobiť okná ešte väčších rozmerov ako so štandardným sklom a dopriať Vám tak viac slnka a pohody vo Vašom dome.

Stavebná hĺbka 90 mm (A)

Pohľadová výška rámu 71 mm (B)

Pohľadová výška krídla 59 mm (C)