VEĽKÉ PRESKLENIA

Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii našich paralelno-posuvných terasových dverí si môžete dopriať harmonické spojenie interiéru s prírodou.

EXKLUZÍVNY DIZAJN

Jednoduchý a elegantný dizajn so širokou ponukou farebných prevedení Vám dáva obrovské množstvo možností ako dotvoriť vizuálnu stránku domu.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Výhodou špecifického kovania pre paralelno-posuvné systémy je jednoduchá obsluha kľučkou. Pre otváranie sa používajú dva druhy kovania PSK a PAS, u ktorých sa krídlo pohybuje paralelne s rámom.

SKLOPNO-POSUVNÉ TERASOVÉ DVERE – PSK /PVC + ALU

Výhodou kovania GU-968/200 mZ pre sklopno-posuvné dvere je jednoduchá obsluha kľučkou a tiež automatické aretovanie vo vychýlenej polohe – ochrana proti odsunutiu pri vetraní. Špecifické kovanie zabezpečuje plynulý a komfortný chod dverí paralelne s rámom s výklopnou funkciou. Maximálna hmotnosť krídla je do 200 kg. 

Sú konštruované z plastových profilových systémov Eforte, Prestige MD/AD ale aj z hliníkových profilových systémov Star a Superial.

PARALELNO-POSUVNÉ TERASOVÉ DVERE – PAS /PVC + ALU

Kovanie MACO SKB-Z pre paralelno-posuvné dvere umožňuje okrem možnosti odsunutia celého krídla do boku tiež mikrovetranie pomocou 6 mm vetracej špáry po celom obvode dverného prvku, ktorá z exteriéru nie je viditeľná. Pri vybavení dverí bezpečnostnými bodmi v triede RC2 je možnosť využitia špárového vetrania a okno je stále zabezpečené proti vlámaniu.

Sú konštruované z plastových profilových systémov Eforte a Prestige MD/AD ale aj z hliníkových profilových systémov Star a Superial..

SKLÁ SO ZVÝŠENÝM TEPELNÝM ZISKOM

Vďaka tomuto druhu izolačného trojskla do vášho domu prúdi viac energie z vonkajšieho zdroja ako jej unikne z vnútra vášho domu, tým šetríte vykurovacie náklady.

KOVANIE G-U 934

Špecifické kovanie pre zdvižno-posuvné dvere zabezpečuje plynulý a komfortný chod dverí. Maximálna hmotnosť krídla je do 300 kg u Prestige HST a do 400 kg u Ultraglide. Napriek jeho váhe je ovládanie tak jednoduché, že ho zvládnu aj malé deti.

BEZBARIÉROVÝ PRAH

Možnosť zabudovania prahu dverí do roviny s exteriérovou a interiérovou podlahou dáva možnosť plynulého prechodu nielen pre nás, ktorí si potrpíme na detaily, no hlavne pre tých, ktorí sú telesne postihnutí a chorí.

JADRO TITANIUM PLUS

Pre potešenie architektov a náročných zákazníkov sme všetky sivé dekory v ponuke obohatili o inovatívne jadro Titanium Plus, ktoré ešte viac umocňuje dokonalosť terasových dverí s povrchovou úpravou týmito exkluzívnymi dekormi.

ŠTRUKTÚROVANÉ FARBY RAL

Exkluzívne terasové dvere si žiadajú jedinečný druh povrchovej úpravy. Pripravili sme pre Vás špeciálne štruktúrované odtiene RAL, ktoré sú vhodné pre všetky druhy hliníkových profilov.  Vaše okná, terasové a vchodové dvere budú vyzerať jedinečne!

HLINÍKOVÉ OPLÁŠTENIE ALUCLIP

Hliníkové opláštenie AluClip spája dizajn hliníkových terasových dverí s vynikajúcimi vlastnosťami plastových. Pri výbere povrchovej úpravy si môžete rovnako ako u hliníkových dverí vybrať z množstva farebných odtieňov palety RAL.

MOŽNOSTI OTVÁRANIA