VEĽKÉ PRESKLENIA

Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii našich zdvižno-posuvných terasových dverí HST si môžete dopriať harmonické spojenie interiéru s prírodou.

EXKLUZÍVNY DIZAJN

Jednoduchý a elegantný dizajn so širokou ponukou farebných prevedení Vám dáva obrovské množstvo možností ako dotvoriť vizuálnu stránku domu.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Špecifické kovanie G-U zabezpečí jednoduché ovládanie dverí, ktoré zvládnu aj malé deti. Navyše je možné dvere doplniť aj o automatické otváranie.

PLASTOVÉ TERASOVÉ DVERE PRESTIGE HST /PVC

Zdvižno posuvné dvere Prestige HST sú konštruované tak, aby spĺňali vyššie nároky na tepelnú izoláciu domu. Tepelnoizolačné vlastnosti plastového profilu Prestige HST a široká ponuka izolačných skiel sa postarajú o pohodu v chladných dňoch. Prestige HST sú tou najlepšou voľbou nielen pre nízkoenergetické ale tiež pre štandardné rodinné domy.

0,87
Prestupnosť tepla dverami (Ug = 0,6 TGI)

Špecifické kovanie G-U 934

6×2,6m Maximálne rozmery výrobku

HLINÍKOVÉ TERASOVÉ DVERE ULTRAGLIDE HST /ALU

Elegancia a funkčnosť zdvižno posuvných dverí Ultaglide HST príjemne prekvapí nejedného náročného užívateľa. Spojenie vysoko kvalitného hliníkového systému so širokou ponukou izolačných skiel umožní dosiahnuť veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti a zároveň elegantne prepojiť interiér s exteriérom.

1,1
Prestupnosť tepla dverami (Ug = 0,5 TGI)

Špecifické kovanie G-U 934

6,9x3m Maximálne rozmery výrobku

SKLÁ SO ZVÝŠENÝM TEPELNÝM ZISKOM

Vďaka tomuto druhu izolačného trojskla do vášho domu prúdi viac energie z vonkajšieho zdroja ako jej unikne z vnútra vášho domu, tým šetríte vykurovacie náklady.

KOVANIE G-U 934

Špecifické kovanie pre zdvižno-posuvné dvere zabezpečuje plynulý a komfortný chod dverí. Maximálna hmotnosť krídla je do 300 kg u Prestige HST a do 400 kg u Ultraglide. Napriek jeho váhe je ovládanie tak jednoduché, že ho zvládnu aj malé deti.

BEZBARIÉROVÝ PRAH

Možnosť zabudovania prahu dverí do roviny s exteriérovou a interiérovou podlahou dáva možnosť plynulého prechodu nielen pre nás, ktorí si potrpíme na detaily, no hlavne pre tých, ktorí sú telesne postihnutí a chorí.

JADRO TITANIUM PLUS

Pre potešenie architektov a náročných zákazníkov sme všetky sivé dekory v ponuke obohatili o inovatívne jadro Titanium Plus, ktoré ešte viac umocňuje dokonalosť terasových dverí s povrchovou úpravou týmito exkluzívnymi dekormi.

ŠTRUKTÚROVANÉ FARBY RAL

Exkluzívne terasové dvere si žiadajú jedinečný druh povrchovej úpravy. Pripravili sme pre Vás špeciálne štruktúrované odtiene RAL, ktoré sú vhodné pre všetky druhy hliníkových profilov.  Vaše okná, terasové a vchodové dvere budú vyzerať jedinečne!

HLINÍKOVÉ OPLÁŠTENIE ALUCLIP

Hliníkové opláštenie AluClip spája dizajn hliníkových terasových dverí s vynikajúcimi vlastnosťami plastových. Pri výbere povrchovej úpravy si môžete rovnako ako u hliníkových dverí vybrať z množstva farebných odtieňov palety RAL.

MOŽNOSTI OTVÁRANIA