Hliníkové dvere Star

Hliníkový systém Star najvyššieho štandardu je určený v prvom rade pre pasívne domy a tiež pre rôzne druhy novostavieb.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Systém Star ma výborné tepelnoizolačné vlastnosti vďaka prerušenému tepelnému mostu o šírke 45 mm, dvom druhom vypenenia izolačnou penou v oblasti pod izolačným sklom a v oblasti tepelného mostu a zaskleniu izolačným trojsklom. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel sa postarajú nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie. Star je tou najlepšou voľbou nielen pre pasívne a nízkoenergetické ale aj pre štandardné rodinné domy.

TELEPNÁ IZOLÁCIA

0,96
Prestupnosť tepla dverami(U = 0,5)

45 Šírka prerušenia tepelného mostu (mm)

Vypenenie izolačnou penou

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá a preto do vchodových, bezpečnostných dverí Star montujeme kvalitné kovania a zámky G-U Secury Automatic.
V základnej výbave obsahujú dvere Star 3 uzatváracie body a štandardné dvojkrídelkové dverné závesy, ktoré sa však môžu vymeniť za elegantné skryté.

DIZAJN

Dizajn vchodových dverí ovplyvňuje hlavne výber dekoračnej výplne. Pre hliníkové dvere Star je v ponuke široká škála štandardných vsadených výplní a pre najnáročnejších zákazníkov tiež exkluzívne výplne s prekrytým krídlom. Široká farebná škála RAL a škála 40 dekorov laminačných fólií Vám dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

PREKRYTÉ DVERNÉ VÝPLNE GFK

Exkluzívnym dizajnovým prvkom u dverných výplní sú inovatívne výplne s jednostranným prekrytím krídla. Predsadené výplne prekrývajú z exteriérovej strany dverné krídlo, čím dodávajú dverám výraznejší estetický vzhľad.

 

ŠTRUKTÚROVANÉ FARBY RAL

Pre náročných zákazníkov, ktorí si potrpia na každý estetický detail, ponúkame jedinečný druh povrchovej úpravy – špeciálne štruktúrované odtiene RAL vhodné pre všetky druhy hliníkových profilov.

ELEGANTNÉ SKRYTÉ KOVANIE

Pre zákazníkov, ktorí majú radi čisté línie ponúkame dizajnovo dokonalé skryté kovanie. Toto moderné riešenie sa postará o čistý a elegantný dizajn, pri ktorom z interiérovej strany nie sú viditeľné žiadne závesy (pánty).

STAVEBNÉ ROZMERY

Moderná architektúra kladie čoraz vyššie nároky na veľkosť presklenia. Samotná hliníková konštrukcia umožňuje vyrobiť aj tieto typy dverí. Systém je stabilný aj pri použití ťažkého izolačného trojskla. Vďaka takýmto riešeniam je možné dopriať Vám tak viac slnka a pohody vo Vašom dome.

Stavebná hĺbka 90 mm (A)

Pohľadová výška krídla 70 mm (B)

Bezbariérový prah