Plastové dvere Eforte

Vďaka svojim tepelno-izolačným vlastnostiam a konštrukcii je Eforte ideálnou voľbou pre pasívne ale aj štandardné rodinné domy.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Každé plastové dvere Eforte sú konštruované tak, aby spĺňali tie najvyššie nároky na tepelnú izoláciu domu. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel a dverných výplní sa postará nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie. Eforte je tou najlepšou voľbou nielen pre pasívne ale aj pre štandardné rodinné domy.

TELEPNÁ IZOLÁCIA

0,92
Prestupnosť tepla dverami(U = 0,6)

2 Celoobvodové tesnenia

6/5 Komorový profilový systém

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá a preto do vchodových, bezpečnostných dverí Eforte montujeme kvalitné kovania a zámky G-U Secury Automatic  a Maco Protect G-TS a Z-TS. V základnej výbave obsahujú 3 uzatváracie body a je možné ich doplniť o prídavný zámok alebo magnetický čap pre kontrolu uzatvárania. Funkčnosť a zároveň dizajn dverí dopĺňajú elegantné valcové závesy Dr.Hahn.

DIZAJN

Dizajn vchodových dverí ovplyvňuje hlavne výber dekoračnej výplne. Pre dvere Eforte je v ponuke široká škála štandardných vsadených výplní HPL a pre najnáročnejších zákazníkov tiež exkluzívne výplne s prekrytým krídlom GFK. Široká škála 40 dekorov laminačných fólií Vám dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

Zákazníkom, ktorí si potrpia na ešte exkluzívnejší dizajn ponúkame rôzne vychytávky ako jedinečné sivé jadro Titanium Plus, hliníkové opláštenie AluClip alebo dverné výplne s prekrytým krídlom. Zvary na všetkých farebných dverách začisťujeme technológiou VCut, čo je absolútne najkrajší detail na trhu, ktorý ponúkajú dnešné technológie.

PREKRYTÉ DVERNÉ VÝPLNE GFK

Exkluzívnym dizajnovým prvkom u dverných výplní sú inovatívne výplne s jednostranným prekrytím krídla. Predsadené výplne prekrývajú z exteriérovej strany dverné krídlo, čím dodávajú dverám výraznejší estetický vzhľad.

 

JADRO TITANIUM PLUS

Pre potešenie architektov a náročných zákazníkov sme všetky sivé dekory v ponuke obohatili o inovatívne jadro Titanium Plus, ktoré ešte viac umocňuje dokonalosť dverí s povrchovou úpravou exkluzívnymi dekormi.

HLINÍKOVÉ OPLÁŠTENIE ALUCLIP

Hliníkové opláštenie AluClip spája dizajn hliníkových dverí s vynikajúcimi vlastnosťami plastových. Pri výbere povrchovej úpravy si môžete rovnako ako u hliníkových dverí vybrať z množstva farebných odtieňov palety RAL.

STAVEBNÉ ROZMERY

Moderná architektúra kladie čoraz vyššie nároky na maximálne rozmery vchodových dverí, inovatívna konštrukcia Eforte nám to umožňuje splniť. Vďaka stavebnej hĺbke 84 mm je systém veľmi stabilný, navyše so statickou podporou dverných výplní so spevneným jadrom sme schopní vyrobiť dvere ešte väčších rozmerov ako so štandardnými výplňami a dopriať Vám tak väčší priestor na uvítanie návštev.

Stavebná hĺbka 84 mm (A)

Pohľadová výška krídla 100 mm (B)

Bezbariérový prah