Hliníkové dvere Superial

Ideálne riešenie pre komerčnú a objektovú výstavbu, kde sú na vchodové dvere kladené vysoké nároky na trvácnosť pri častom otváraní.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Systém Superial má výborné tepelnoizolačné vlastnosti  vďaka prerušenému tepelnému mostu o šírke 34 mm, vypenením izolačnou penou v oblasti pod izolačným sklom a zaskleniu izolačným trojsklom. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel sa postarajú nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie

TELEPNÁ IZOLÁCIA

1,00
Prestupnosť tepla dverami(U = 0,6)

34 Šírka prerušenia tepelného mostu (mm)

Vypenenie izolačnou penou

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá a preto do vchodových, bezpečnostných dverí Superial montujeme kvalitné kovania a zámky G-U Secury Automatic. V základnej výbave obsahujú dvere Star 3 uzatváracie body a štandardné dvojkrídelkové dverné závesy, ktoré sa však môžu vymeniť za elegantné skryté.

DIZAJN

Dizajn vchodových dverí ovplyvňuje hlavne výber dekoračnej výplne. Pre hliníkové dvere Superial je v ponuke široká škála štandardných vsadených výplní a pre najnáročnejších zákazníkov tiež exkluzívne výplne s prekrytým krídlom. Široká farebná škála RAL a škála 40 dekorov laminačných fólií Vám dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

DOKONALÝ ROHOVÝ SPOJ

Presná výroba hliníkových profilov a kvalitná technológia ich spracovania umožňujú prostredníctvom lepených spojov poistených rohovníkmi vytvoriť pevné ale hlavne esteticky veľmi dokonalé konštrukčné spojenia.

ŠTRUKTÚROVANÉ FARBY RAL

Pre náročných zákazníkov, ktorí si potrpia na každý estetický detail, ponúkame jedinečný druh povrchovej úpravy – špeciálne štruktúrované odtiene RAL vhodné pre všetky druhy hliníkových profilov.

ELEGANTNÉ SKRYTÉ KOVANIE

Pre zákazníkov, ktorí majú radi čisté línie ponúkame dizajnovo dokonalé skryté kovanie. Toto moderné riešenie sa postará o čistý a elegantný dizajn, pri ktorom z interiérovej strany nie sú viditeľné žiadne závesy (pánty).

STAVEBNÉ ROZMERY

Moderná architektúra kladie čoraz vyššie nároky na veľkosť presklenia. Samotná hliníková konštrukcia umožňuje vyrobiť aj tieto typy okien. Systém je stabilný aj pri použití ťažkého izolačného trojskla. Vďaka takýmto riešeniam je možné dopriať Vám tak viac slnka a pohody vo Vašom dome.

Stavebná hĺbka 75 mm (A)

Pohľadová výška krídla 67,5 mm (B)

Bezbariérový prah