Plastové dvere Salamander Smart

Smart je vďaka svojmu kovaniu veľmi bezpečným profilom a nebudete mať nikdy starosti s údržbou.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Každé plastové dvere Smart sú konštruované tak, aby spĺňali tie najvyššie nároky na tepelnú izoláciu domu. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel a dverných výplní sa postará nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie.

TELEPNÁ IZOLÁCIA

1,1
Prestupnosť tepla dverami(U = 0,6)

2 Celoobvodové tesnenia

5 Komorový profilový systém

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá a preto do vchodových, bezpečnostných dverí Smart montujeme kvalitné kovania a zámky G-U Secury Automatic  a Maco Protect G-TS a Z-TS. V základnej výbave obsahujú 3 uzatváracie body a je možné ich doplniť o prídavný zámok alebo magnetický čap pre kontrolu uzatvárania. Funkčnosť a zároveň dizajn dverí dopĺňajú elegantné valcové závesy Dr.Hahn.

DIZAJN

Dizajn vchodových dverí ovplyvňuje hlavne výber dekoračnej výplne. Pre dvere Smart je v ponuke široká škála štandardných vsadených výplní HPL a pre najnáročnejších zákazníkov tiež exkluzívne výplne s prekrytým krídlom GFK.

PREKRYTÉ DVERNÉ VÝPLNE GFK

Exkluzívnym dizajnovým prvkom u dverných výplní sú inovatívne výplne s jednostranným prekrytím krídla. Predsadené výplne prekrývajú z exteriérovej strany dverné krídlo, čím dodávajú dverám výraznejší estetický vzhľad.

 

“ZELENÉ” JADRO

Vzhľadom na potrebu zlepšovania životného prostredia sme zareagovali použitím kvalitného jadra z recyklovaného materiálu.

STAVEBNÉ ROZMERY

Moderná architektúra kladie čoraz vyššie nároky na maximálne rozmery vchodových dverí, inovatívna konštrukcia Smart nám to umožňuje splniť. Vďaka stavebnej hĺbke 76 mm je systém veľmi stabilný, navyše so statickou podporou dverných výplní so spevneným jadrom sme schopní vyrobiť dvere ešte väčších rozmerov ako so štandardnými výplňami a dopriať Vám tak väčší priestor na uvítanie návštev.

Stavebná hĺbka 76 mm (A)

Pohľadová výška krídla 100 mm (B)

Bezbariérový prah